1. W czwartek przeżywaliśmy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, czyli Boże Ciało. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przygotowania i przeprowadzenia tej uroczystości, która była wyrazem naszej wiary w obecność Chrystusa w Eucharystii. Szczególne słowa wdzięczności kierujemy pod adresem osób, które przygotowały ołtarze na trasie procesji. Dziękujemy Panom niosącym baldachim, dziękujemy Panu Organiście, Paniom z Sodalicji Mariańskiej, rodzinom z Domowego Kościoła, służbie liturgicznej i dzieciom sypiącym kwiaty. Dziękujemy Państwu Martynie i Jakubowi za przeprowadzenie transmisji z uroczystości. Za wszelkie dobro składamy stokrotne „Bóg zapłać”. Msze św. w intencji wszystkich przygotowujących poszczególne ołtarze będą odprawiane od poniedziałku do czwartku, o godz. 18.00.