Ogłoszenia parafialne i intencje mszalne

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego - 28 maja 2023 r.

1. Dzisiejsza Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy okres wielkanocny. Od jutra w liturgii Kościoła rozpoczyna się okres zwykły. Rozpoczyna go święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła.

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego - 21 maja 2023 r.

1. Dzisiaj, w czasie nabożeństwa majowego, modlić się  będziemy także przez wstawiennictwo bł. Franciszka Jordana, a o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencjach poleconych Jego wstawiennictwu. Zapisane dziękczynienia, prośby i ofiary można składać do skarbony umieszczonej pod popiersiem bł. Franciszka, znajdującym się w kaplicy w lewej nawie kościoła.

6 Niedziela Wielkanocna - 14 maja 2023 r.

1. Pragniemy serdecznie podziękować za udział i wspólną modlitwę w czasie wczorajszego „Czuwania Fatimskiego”. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób, poświęcając swój czas, przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia naszego spotkania z Maryją.

5 Niedziela Wielkanocna - 07 maja 2023 r.

1. W dniu dzisiejszym 8 dzieci z naszej parafii przystąpi do I Komunii św. Uroczystość będzie miała miejsce w czasie Mszy św. o godz. 11.30. Zachęcamy do modlitwy w intencji dzieci i ich rodziców.

4 Niedziela Wielkanocna - 30 kwietnia 2023 r.

1. W środę, 3 maja, przeżywać będziemy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, głównej Patronki naszej Ojczyzny. Msze św. będą sprawowane według porządku niedzielnego.