13 niedziela zwykła - 28.06.2020

 1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przeżywać będziemy:
   - w poniedziałek, 29 czerwca – uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła,
   - w piątek, 3 lipca – święto św. Tomasza, Apostoła,
   - w sobotę, 4 lipca – święto rocznicy poświęcenie Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie
2. W poniedziałek, 29 czerwca, swoje imieniny obchodzi ks. Piotr z CFD. Solenizant imieninową Mszę św. odprawi jutro o godz. 7.00. Zapraszamy do udziału i modlitwy.
 
3. Wszystkie Panie zapraszamy na kolejne z cyklu spotkań mających pomóc "wydobyć piękno z wrażliwego serca kobiety", w najbliższy wtorek, 30 czerwca. Spotkanie to, przebiegające pod hasłem: „Mężczyzną i niewiastą stworzył ich”, rozpocznie się o godz. 17.45 nabożeństwem ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, o godz. 18.00 Eucharystia, a po niej konferencja. W spotkaniu będzie można także uczestniczyć także przy pomocy transmisji internetowej. Szczegóły na plakacie umieszczonym na stronie internetowej bazyliki i profilu na facebooku.
 
4. W środę o godz. 17.45 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Fatimskiej.
 
5. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w ramach stałego konfesjonału. 
 
6. Chorych parafian odwiedzimy z sakramentalną posługą w piątek, 3 lipca, od godz. 9.00.
 
7. Od przyszłego poniedziałku, 6 lipca, zostaje zawieszona, na okres wakacji, posługa stałego konfesjonału. Okazja do spowiedzi będzie tylko przed  każdą Mszą św.
 
8. W okresie wakacji kancelaria parafialna będzie czynna tylko w czwartki w godz. 16.00 – 17.00. Osoby pragnące załatwić jakiekolwiek formalności w kancelarii parafialnej bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy. 
 
9. Wszystkim Parafianom i sympatykom naszego kościoła życzymy obfitości Bożych darów w nadchodzącym tygodniu, a wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najlepsze życzenia.