29 Niedziela zwykła - 20 października 2019

1.    Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w nabożeństwach różańcowych, które odprawiane są codziennie o godz. 17.30. Wszystkich uczestniczących w nabożeństwach różańcowych zachęcamy także do udziału we Mszy św. o godz. 18.00.

2.    Jutro swoje imieniny obchodzić będzie ks. Rafał Pasternak z CFD. Solenizant imieninową Mszę św. odprawi o godz. 7.00. Zapraszamy do udziału i modlitwy.

3.    W liturgii Kościoła, we wtorek, 22 października, wspominać będziemy św. Jana Pawła II, papieża.

4.    W środę, 23 października, gościć będziemy duszpasterzy SOP, którzy poprowadzą nabożeństwo różańcowe w intencji powołań. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5.    Wszystkich ministrantów, jak również tych, którzy chcieliby zostać ministrantami, zapraszamy na spotkanie w najbliższą sobotę, 26 października, o godz. 10.00 w kościele.

6.    W miesiącu listopadzie, codziennie o godz. 7.00, odprawionych zostanie 30 Mszy św. zbiorowych za zmarłych polecanych w wypominkach. W ich intencji będziemy się także modlić każdego dnia w modlitwie różańcowej. Kartki wspominkowe znajdują się przy wyjściu z kościoła, Wypełnione można składać w zakrystii.

7.    W zakrystii można także składać wypominki roczne. Msze św. za poleconych w nich zmarłych odprawiane będą w pierwsze niedziele miesiąca, począwszy od stycznia 2020 r.

8.    W ubiegłą niedzielę, w ramach zbiórki okazji Dnia Papieskiego, zebrano 1 150 zł. Za każdy złożony dar składamy stokrotne „Bóg zapłać”.

9.    Serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę i złożone ofiary.  Szanownym Jubilatom i Solenizantom obchodzącym swoje uroczystości w tym tygodniu składamy najlepsze życzenia.

10.    Od przyszłego poniedziałku, 28 października, Msze św. wieczorne w tygodniu będą sprawowane o godz. 17.00, a różaniec o godz. 16.30.