28 Niedziela zwykła - 13 października 2019

1. Pragniemy serdecznie podziękować za udział i wspólną modlitwę w czasie „Czuwania Fatimskiego”. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób, poświęcając swój czas, przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia naszego spotkania z Maryją.

2. Dzisiaj, pod hasłem: „Wstańcie, chodźmy!”, przeżywamy XIX Dzień Papieski. Po każdej Mszy św. prowadzona jest zbiórka ofiar do puszek przeznaczonych na stypendia dla młodzieży z ubogich rodzin.

3. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w nabożeństwach różańcowych, które odprawiane są codziennie o godz. 17.30. Wszystkich uczestniczących w nabożeństwach różańcowych zachęcamy także do udziału we Mszy św. o godz. 18.00.

4. W miesiącu listopadzie, codziennie o godz. 7.00, odprawionych zostanie 30 Mszy św. zbiorowych za zmarłych polecanych w wypominkach. W ich intencji będziemy się także modlić każdego dnia w modlitwie różańcowej. Kartki wspominkowe znajdują się przy wyjściu z kościoła, Wypełnione można składać w zakrystii.

5. W zakrystii można także składać wypominki roczne. Msze św. za poleconych w nich zmarłych odprawiane będą w pierwsze niedziele miesiąca, począwszy od stycznia 2020 r.

6. Serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę i złożone ofiary. Szanownym Jubilatom i Solenizantom obchodzącym swoje uroczystości w tym tygodniu składamy najlepsze życzenia.

7. Od poniedziałku, 28 października, Msze św. wieczorne w tygodniu będą sprawowane o godz. 17.00, a różaniec o godz. 16.30.