18 Niedziela zwykła - 1 sierpnia 2021 r.

1. Jutro we wszystkich kościołach parafialnych można zyskać odpust zupełny, tzw. Odpust Porcjunkuli. Warunki uzyskania odpustu to: spowiedź i Komunia św., nawiedzenie kościoła, modlitwa Ojcze nasz i Wierzę w Boga, oraz dowolna modlitwa w intencjach polecanych przez Ojca Świętego. Ponadto wymagane jest wykluczenie przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, nawet powszedniego.
 
2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przeżywać będziemy:
- w środę, 4 sierpnia – wspomnienie św. Jana Marii Vianeya, prezbitera,
- w piątek, 6 sierpnia – święto Przemienienia Pańskiego.
 
3. W środę o godz. 17.45 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Fatimskiej.
 
4. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek o godz. 17.45 zapraszamy na nabożeństwo w intencji powołanych i o nowe powołania kapłańskie i zakonne, zaś w piątek o godz. 17.45 na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św.
 
5. Serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę i złożone ofiary. Ofiary z kopert w przyszłą niedzielę przeznaczone będą na inwestycje w naszym kościele.
 
6. Wszystkim Parafianom i sympatykom naszego kościoła życzymy błogosławionej niedzieli i wielu łask Bożych w nowym tygodniu, a tym którzy w najbliższych dniach będą obchodzić swoje urodziny i imieniny, składamy również najlepsze życzenia.