14 Niedziela zwykła - 04 lipca 2021 r.

1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przeżywać będziemy:
   - we wtorek, 6 lipca – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy,
   - w czwartek, 8 lipca – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.
   
2. W środę o godz. 17.45 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Fatimskiej.
 
3. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na inwestycje w naszej parafii.  
   
4. Od poniedziałku, 5 lipca, zostaje zawieszona, na okres wakacji, posługa stałego konfesjonału. Okazja do spowiedzi będzie tylko przed  każdą Mszą św.
 
5. W okresie wakacji, od 5 lipca, kancelaria parafialna będzie czynna tylko w czwartki w godz. 16.00 – 17.00.
 
6. We wtorek, 21 lipca, po raz pierwszy będziemy obchodzić liturgiczne wspomnienie bł. Franciszka Marii od  Krzyża Jordana, założyciela Salwatorianów. Od tego dnia, każdego 21 dnia miesiąca, pragniemy w szczególny sposób przedstawiać Panu Bogu, przez Jego wstawiennictwo, nasze dziękczynienia i prośby w czasie nabożeństwa i Mszy św. Zapisane intencje można składać do skarbony umieszczonej pod popiersiem bł. Franciszka, znajdującym się w kaplicy w lewej nawie kościoła.
 
7. Wszystkim Parafianom i sympatykom naszego kościoła życzymy błogosławionej niedzieli i wielu łask Bożych w nowym tygodniu, a tym którzy w najbliższych dniach będą obchodzić swoje urodziny i imieniny, składamy również najlepsze życzenia.