14 niedziela zwykła - 05.07.2020

1. Decyzją Prowincjała Salwatorianów, z dniem 1 lipca, swoją posługę w naszej wspólnocie zakonnej rozpoczął br. Sokol Gilaj. Witając go w naszej wspólnocie parafialnej życzymy obfitości Bożych darów na każdy dzień zakonnego życia.
 
2. Dzisiaj, zgodnie z zarządzeniem Metropolity Krakowskiego, po każdej Mszy św. prowadzona jest zbiórka ofiar do puszek przeznaczonych na pomoc poszkodowanym w wyniku zalań i podtopień po ostatnich ulewach, które nawiedziły Małopolskę. Za każdy złożony dar z góry składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
 
3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przeżywać będziemy:
   - w poniedziałek, 6 lipca – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy,
   - w środę, 8 lipca – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera,
   - w sobotę, 11 lipca – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.
 
4. W środę o godz. 17.45 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Fatimskiej.
 
5. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na inwestycje w naszej parafii.  
 
6. Od poniedziałku, 6 lipca, zostaje zawieszona, na okres wakacji, posługa stałego konfesjonału. Okazja do spowiedzi będzie tylko przed  każdą Mszą św.
 
7. W okresie wakacji kancelaria parafialna będzie czynna tylko w czwartki. w godz. 16.00 – 17.00. Osoby pragnące załatwić jakiekolwiek formalności  w kancelarii bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy. 
 
8. Wszystkim Parafianom i sympatykom naszego kościoła życzymy obfitości Bożych darów w nadchodzącym tygodniu, a wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najlepsze życzenia.