Ogłoszenia parafialne

4 Niedziela Wielkiego Postu - 11.03.2018

 1. Dzisiejsza, już czwarta niedziela Wielkiego Postu różni się nieco od pozostałych. W tradycji Kościoła nazywamy ją niedzielą Laetare, czyli niedzielą radości. W połowie Wielkiego Postu Kościół wzywa wiernych do radości, aby wszyscy podejmujący trud przemiany serca wytrwali w tym niełatwym, codziennym wysiłku. Bóg zapłać ks. Markowi za posługę Słowa.

3 Niedziela Wielkiego Postu - 04.03.2018

1. Trwają rekolekcje w naszej parafii. Nauki głosi ks. Marek Gadomski SDS.

2. W środę na godz. 17.00 zapraszamy na Mszę św z modlitwą o uzdrowienie. Będzie jej przewodniczyć o. Józef Witko OFM z Krakowa

2 Niedziela Wielkiego Postu - 25.02.2018

1. Dzisiejsza, druga niedziela Wielkiego Postu kieruje nasz wzrok na Chrystusa uwielbionego, abyśmy nie zapominali, że trud, którego doświadczamy obecnie, nie jest pozbawiony sensu, lecz ma nas prowadzić do udziału w chwale Bożej. W ramach niedzielnych kazań słuchamy nauk rekolekcyjnych, które głosi ks. Marek Gadomski SDS, który na co dzień pracuje w Wolontariacie Misyjnym Salwator. 

1 Niedziela Wielkiego Postu - 18.02.2018

1. Witamy na teranie naszej parafii i we wspólnocie zakonnej dk. Mario Laineza SDS, który od 14 lutego do 13 maja będzie w naszej parafii odbywał praktykę duszpasterską. Życzymy dk. Mario owocnego przeżycia praktyki i dobrego samopoczucia w naszej wspólnocie zakonnej i parafialnej. Dk. Mario pochodzi z Hondurasu i studiował w naszym WSD Salwatorianów w Bagnie. Polecamy go Państwa modlitwie

6 Niedziela zwykła - 11.02.2018

1.    Dzisiejsza, szósta niedziela w ciągu roku zamyka pierwszą część tak zwanego okresu w ciągu roku, która stanowi swoisty pomost pomiędzy okresem Narodzenia Pańskiego a Wielkim Postem. W najbliższą środę, 14 lutego, rozpoczniemy zatem okres przygotowania do świąt Wielkanocnych, czyli właśnie Wielki Post. W poniedziałek i wtorek na 16.40 zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające. Prosimy w sposób szczególny Sodalicję Mariańską i Apostolstwo Modlitwy Mężczyzn.